Katalog Stron - Prostak.pl.

Witamy prawdopodobnie w najprostszym i najlepszym, katalogu stron Internetowych Prostak.pl

Inne linki w tej kategorii

 • transformator 110V
  Masz sprzęt z USA i nie wiesz jak go zasilić? Wiesz, że potrzebujesz , ale nie wiesz jak dobrać właściwy transformator 230/110 V?Wyjeżdżasz za granicę i chcesz dobrać do swojego sprzętu odpowiedni adapter 110/230 V?Słyszałeś nazwy: transformator, konwerter, zasilacz, adapter 230/110, ale nic Ci one nie mówią? W ciągu kilku minut pomożemy Ci rozwiązać ten problem!

  Problem uruchomienia urządzeń z USA na 110V nie jest nam obcy. Kilka lat temu sami zostaliśmy przed nim postawieni. Po powrocie ze Stanów okazało się, że cały przywieziony przez nas dobytek stał się stertą nieużytecznych przedmiotów, a nikt na rynku nie oferował kompleksowego rozwiązania tej kwestii. Przywiezione przez nas urządzenia potrzebowały transformatorów o różnych mocach. Jednak największym problemem okazała się elektryczna suszarka do odzieży i piekarnik, wymagające trwałego dostosowania do polskiego napięcia, a takego rodzaju przeróbki nikt nie chciał się podjąć.. Wtedy właśnie zdecydowaliśmy o skonstruowaniu transformatorów specjalnie dedykowanych ludziom, borykającym się z takim samym kłopotem jak my wówwczas. Od tej pory zasilanie na 110Volt dla nas to nie problem.
 • ETALON Tablice drogowe
  Pierwsze doświadczenia w dziedzinie inżynierii ruchu Firmy ETALON sięgają roku 1973. Zaopatruje ona różne firmy i instytucje w urządzenia bezpieczeństwa drogowego i udziela konsultacji w zakresie właściwego zabezpieczania i oznakowania prac drogowych. Zajmuje się montażem pionowych znaków drogowych, tablic, luster drogowych i elementów świetlnych, blokad na parkingach, progów zwalniających, ustawianiem ostrzegawczych barier i słupków blokujących. Oprócz tego wykonuje cienko- oraz grubowarstwowe poziome znakowanie ulic, w tym malowanie linii, pasów i instaluje elementy odblaskowe. Wieloletnie doświadczenie zostało nagrodzone przez przyznanie dla ETALONU certyfikatów: CZMUDA S.A. Olsztyn, WIMED Sp. z o.o. Tuchów, KRD BIG S.A. Przedsiębiorstwo realizuje zamówienia z województwa dolnośląskiego oraz innych terenów. Więcej informacji na stronie internetowej.
 • ANTENY RUTKOWSKI tv naziemna cyfrowa
  Firma Rutkowski z Warszawy oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi związane z doradztwem, planowaniem oraz montażem instalacji telewizji naziemnej, kablowej i satelitarnej. Od wielu lat działamy na obszarze miasta i jego okolic, co pozwoliło nam na zdobycie bogatego doświadczenia w branży oraz uznania szerokiego grona zadowolonych Klientów. W pracy wykorzystujemy wysokiej klasy narzędzia do instalacji i nowoczesne urządzenia pomiarowe. Prócz standardowego montażu anten telewizyjnych w naszej ofercie odnajdziecie Państwo szeroki wachlarz dodatkowych usług, w tym miedzy innymi podłączenie modulatorów umożliwiających oglądanie telewizji satelitarnej z jednego dekodera na wielu telewizorach oraz zabezpieczeń przepięciowych. Szczegółowa propozycja mieści się na stronie internetowej P. H. U. Rutkowski.
 • ARPI banery
  Zapraszamy do poznania się z ofertą przedsiębiorstwa Arpi z Gdańska. Już od 1995 roku firma poleca kompleksowe usługi reklamowe. Zaświadczane usługi otaczają stworzenie projektów graficznych, drukowanie wielkoformatowe, cyfrowe i cięcie ploterowe. Polecamy różne rozwiązania reklamowe: banery, siatki mesh, plakaty, citylighty, grafiki na witryny, tablice, flagi, samoprzylepne napisy i grafiki w różnych rozmiarach, a także pieczątki, wizytówki, ulotki, foldery oraz wiele innych. Ponadto oklejamy grafikami reklamowymi przeróżne powierzchnie, okna, samochody, jachty i statki. Podejmujemy się dużych i małych zleceń, a także proponujemy stałą współpracę. zlecenia przyjmujemy mailowo i osobiście w siedzibie naszej firmy, zawsze profesjonalnie doradzając i udzielając praktycznych wskazówek. Więcej szczegółowych informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.
 • Nagłośnienie imprez Częstochowa
  Profesjonalna i kompleksowa obsługa nagłośnieniowa, oświetleniowa fotograficzna oraz video w kategoriach: nagłośnienie koncertów: koncerty plenerowe; imprezy artystyczne, klubowe; nagłośnienia konferencji: konferencje, kongresy, szkolenia; nagrania audio i video; pokazy mody, bale firmowe; imprezy promocyjne; wesela, urodziny. Od 1995 roku zdobywam doświadczenie w pracy radiowej, produkcji dźwiękowej, nagłaśnianiu i oświetlaniu różnego typu imprez. Realizuję projekty nagłośnieniowe sal wykładowych i konferencyjnych, dyskotek, klubów itp.