Katalog Stron - Prostak.pl.

Witamy prawdopodobnie w najprostszym i najlepszym, katalogu stron Internetowych Prostak.pl

Inne linki w tej kategorii

 • ADWOKACI SJS Dobry adwokat kraków
  Kancelaria prawna SJS Adwokaci Stępniewska-Janowska Sieniawski reprezentuje swoich Klientów przed organami administracyjnymi i państwowymi. Doskonale umiemy prawo i wszystkie regulacje prawne, dlatego nie ma dla nas sprawy, w których nie wiedzielibyśmy, jakie kroki powinno się podjąć. Gwarantujemy swoim Klientom troskliwość o prawidłowe przeprowadzenie każdego z etapów postępowania sądowego od chwili porady prawnej do końca procesu. Absorbujemy się dodatkowo interpretacją decyzji wydanych dla spółek czy przedsiębiorstw. Odpowiednia i sprawna pomoc prawna jest naszym priorytetem i finiszem, do którego dążymy, decydując się na każdą sprawę. By porządniej zrozumieć naszą kancelarię inwitujemy na stronę:
 • TERMOPROJEKT audyt remontowy
  Jeżeli poszukujesz profesjonalnego doradztwa w zakresie termomodernizacji budynków, skorzystaj z atrakcyjnej cenowo oraz jakościowo oferty, którą przygotowała dla swoich klientów firma Termoprojekt, mgr inż. Andrzeja Cempela, z Ostrowa Wielkopolskiego. Realizujemy zlecenia z zakresu: audytu termomodernizacyjnego, projektów termomodernizacji wraz z kosztorysami i specyfikacjami. Przygotowujemy również projekty budynków energooszczędnych i pasywnych, spełniające wymogi programu dopłat do budynków energooszczędnych i pasywnych NFOSiGW od 2013 roku. Nasze projekty wzbogacamy o fotorealistyczne wizualizacje przyszłych budynków. Nasz zasięg funkcjonowania to 150 km od siedziby firmy. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, na jakiej znajdą Państwo szczegółowe informacje oraz fotogalerię naszych prac.
 • Adwokat prawo karne Warszawa
  Adwokat Magdalena Kobierska - absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W ramach pracy zawodowej adwokat Magdalena Kobierska prowadzi obsługę prawną osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. W trakcie praktyki zawodowej wyspecjalizowała się w sprawach z zakresu nieruchomości (postępowania o zasiedzenia, zniesienie współwłasności, podział spadku, umowy deweloperskie, prawo spółdzielcze) oraz w sprawach karnych. Kancelaria zapewnia swoim Klientom indywidualne podejście w każdej prowadzonej sprawie. Świadczoną pomoc prawną wyróżnia pełen profesjonalizm i kompleksowe zaangażowanie, której głównym celem jest zabezpieczenie interesów klienta.
 • A.TYCZKOWSKA pomoc prawna
  Kancelaria Adwokacka Agnieszka Tyczkowska mieści się w Kielcach. Działalność Kancelarii w głównej mierze jest ukierunkowana na zapewnieniu pomocy prawnej. Nasze usługi realizujemy z zakresu: prawa cywilnego w tym między innymi prawa rodzinnego i postępowania spadkowego, prawa pracy, prawa administracyjnego, postępowania w sprawach o wykroczenia i innych dziedzin prawa. Reprezentujemy interesantów w sprawach sądowych i pozasądowych. Kierujemy doradztwo prawne i obsługę prawną podmiotów gospodarczych i osób prywatnych. Oferujemy bezpośredni kontakt w siedzibie naszej Kancelarii po wcześniejszym dopasowaniu czasu telefonicznie bądź mailowo. Więcej informacji na temat Kancelarii Adwokackiej opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej.
 • KONFEKCJA ZET przeszywanie ubrań
  Szukasz porządnej i docenionej firmy, która zajmie się dla Ciebie przeszyciem damskich koszul, żakietów oraz marynarek, a również innych części damskiej garderoby? Chcesz, aby Twoje zlecenie zostało potraktowane na serio i zrealizowane w określonym terminie. Liczysz też na wysoką jakość świadczonych usług i kompetencje pracowników. Propozycja firmy Konfekcja ZET skierowana jest właśnie do Ciebie. W składzie ich 25-osobowego zespołu znajdują się wyłącznie odpowiedzialni, rzetelni i wysoce wykwalifikowani pracownicy. Dzięki ich zaangażowaniu, świetnej organizacji oraz pracowitości masz gwarancję, że złożone przez Ciebie zamówienie wykonane zostanie z niezwykłą dokładnością oraz punktualnością. Firma posiada bowiem wspaniale wyposażony park maszynowy, dzięki któremu pracownicy mają możliwość wykazać się nie tylko swoją sprawnością i zdolnościami, ale także skutecznie i terminowo zrealizować otrzymane zamówienie. Propozycja firmy Konfekcja ZET skierowana jest nie tylko do polskich, ale również zagranicznych marek. A wśród zadowolonych klientów znajdują się już: Roger Lavalle, Orwell, Classen oraz wiele innych. Zapoznaj się ze szczegółami propozycji na stronie