Katalog Stron - Prostak.pl.

Witamy prawdopodobnie w najprostszym i najlepszym, katalogu stron Internetowych Prostak.pl

Inne linki w tej kategorii

 • CENTRUM ZASTOSOWAŃ ERGONOMII tłumiki akustyczne
  Centrum Zastosowań Ergonomii - Paweł Rybarczyk to niepubliczna jednostka badawczo-wdrożeniowa, która prowadzi swoja aktywność od ponad 20-tu lat. W tym samym składzie personalnym kontynuuje pracę zmarłego w 2007 roku prof. Witolda Rybarczyka. Podstawowym zadaniem Centrum są prace mające na celu zwiększenie komfortu pracy w zakładach przemysłowych. Centrum zajmuje się wyciszaniem: obrabiarek, maszyn, urządzeń, procesów technologicznych, instalacji i hal za pomocą układów czynnych akustycznie elementów dźwiękochłonnych, osłon i tłumików. proponowane przez Centrum rozwiązania wyciszające uwzględniają zasady ergonomii, nie powodują zagrożeń, nie utrudniają pracy, a także są estetyczne, trwałe i łatwe w obsłudze. Dodatkowo proponuje minimum 2 letni nadzór nad eksploatacją zainstalowanych urządzeń. Więcej detalów można znaleźć na stronie internetowej.
 • Urodziny dla dzieci Warszawa
  Stworzyliśmy Klub Kosmos z myślą o najmłodszych solenizantach i jubilatach, a także o ich opiekunach. Zależy nam, aby tak ważne uroczystości kojarzyły się dzieciom, a także rodzicom jako wspaniały, rozrywkowy i wyjątkowy dzień. Dokładamy wszelkich starań, aby tak właśnie się stało. Przygotowujemy dwugodzinną dyskotekę z pokazem świateł, laserów, zabawami, konkursami oraz poczęstunkiem. Realizujemy dodatkowo zlecenia klientów indywidualnych jak również instytucjonalnych (firmy, szkoły, przedszkola). Nie ma dla Nas rzeczy niemożliwych, dlatego też staramy się sprostać najbardziej szalonym zleceniom. Imprezy urodzinowe i okolicznościowe organizujemy w naszym Klubie, jak również w miejscu wyznaczonym przez klienta. Nasz zespół prowadzących to doświadczeni animatorzy, którzy z oddaniem i pasją, robią wszystko aby uśmiech zagościł na buziach dzieci i dorosłych
 • CEL-MAR spedycja
  Agencja Celna CEL-MAR istnieje na rynku od przeszło 20 lat. Specjalizujemy się w obsłudze celnej handlu zagranicznego i wspólnotowego różnego rodzaju podmiotów gospodarczych. Od 2010 roku nasza firma jest Upoważnionym Przedsiębiorcą AEO. Prowadzone usługi obejmują handel na terenie Unii Europejskiej, zajmujemy się też obsługą eksportu, importu, tranzytu oraz akcyzy. Dodatkowo można uzyskać tu profesjonalne porady w sprawach związanych z przepisami celnymi oraz podatkowymi. Funkcjonują oddziały w Kielcach oraz w Końskich. Wszelkie potrzebne informacje o agencji i dane kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej.
 • SZZ UNIWERSUM frezowanie
  Posiadająca swoją siedzibę w Częstochowie firma SZZ Uniwersum zaprasza Państwa do współpracy. Oferujemy Państwu usługi z obszaru montażu podzespołów z powierzonych komponentów z branży motoryzacyjnej. Oferujemy również: frezowanie, toczenie, szlifowanie, obróbkę elektroerozyjną, hartowanie, zgrzewanie oraz spawanie TIG. Od 2005 roku mamy certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2001 w obszarze realizowania usług kooperacyjnych. Zapewniamy rzetelne wsparcie doznanych profesjonalistów i wyjątkowo sprawną i terminową realizację zamówień. Każdemu z Państwa mamy do zaoferowania najkorzystniejsze propoycje przystosowane do indywidualnych potrzeb. Szczegółowe informacje dotyczące firmy SZZ Uniwersum na stronie internetowej.
 • INNOPEC instalacje kanalizacji sanitarnej
  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu Zakłady Innowacyjne Technik Ciepłowniczych Innopec Sp. z o.o., które od 1987 roku oferują swoje usługi. Proponujemy projektowanie oraz wykonanie instalacji grzewczych, wod-kan, kotłowni i węzłów cieplnych dla budynków mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. Wystawiamy poświadczenia energetyczne budynków przekazywanych do użytkowania. Staramy się sprostać każdemu, nawet najbardziej nietypowemu zleceniu. Wykwalifikowana kadra pracownicza pracująca w naszym zakładzie to gwarancja wysokiej jakości i kompetentnej Obsługi zleceń. Gwarantujemy niskie ceny na nasze usługi. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową naszego zakładu.