Katalog Stron - Prostak.pl.

Witamy prawdopodobnie w najprostszym i najlepszym, katalogu stron Internetowych Prostak.pl

Inne linki w tej kategorii

 • Klimatyzacja Warszawa montaż
  Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy jak wykonywać swoją pracę. U nas kupisz: klimatyzatory naścienne i kasetonowe takie producentów jak : MDV, Hisense, Samsung, General Electric; Agregaty prądotwórcze; Zasialcze UPS; Baterie. Do wszystkich oferowanych przez nas produktów oferujemy pełne wsparcie: instalacja, serwis i naprawy pogwarancyjne, przeglądy okresowe. Choć siedziba G&M Serwis mieści się w Woli Rasztowoskiej (koło Warszawy, wojowewództwo mazowieckie), zapewniamy dojazd do klientra na terenie całej Polski. Klimatyzacje, agregaty prądotwórcze, zasilacze UPS oraz baterie nie mają dla nas tajemnic. Dokładamy wszelkich starań, abyś jako klient był w 100% zadowolony z naszych usług. Działamy w kilku pokrewnych branżach
 • Konsultant ślubny lubuskie
  Marzycie o niezwykłym ślubie? Nie macie pomysłu i czasu na organizację? Chcecie uniknąć niepotrzebnego stresu? Zajmujemy się kompleksową organizacją ślubu, wesela oraz imprez okolicznościowych. Naszym celem jest maksymalne odciążenie Państwa Młodych. Istnieje możliwość skorzystania z pełnego wachlarza naszych usług lub wyboru tylko części z nich. To Państwo na początku współpracy określacie zakres prac, który chcecie powierzyć naszej firmie. Spełniamy Wasze marzenia i oczekiwania! Szeroka gama atrakcji; Rabaty u firm, z którymi współpracujemy; Konkurencyjne ceny; Indywidualne podejście do klienta; Doświadczenie w doborze podwykonawców; Oryginalność realizowanych uroczystości
 • Pomoc drogowa Gdynia
  Jeżeli potrzebna Ci pomoc drogowa, to ta firma działa właśnie dla Ciebie. Świadczy ona dwudziestoczterogodzinną pomoc drogową na obszarze takich miast jak: Gdańsk,Gdynia, czy Sopot. Kadra pracowników dyspozycyjna jest przez cały rok. Na rynku działa już ponad dwadzieścia lat. Do dyspozycji, wykwalifikowanej brygady pracowników jest najnowocześniejszy sprzęt. Zlecenia realizowane są szybko, fachowo i w niezmiernie konkurencyjnych cenach. Priorytetem firmy jest zadowolony klient. W związku z tym, firma ta nie oferuje tylko holowania pojazdów na obszarze Polski i Europy, ale oferuje także takie pozycje jak: proste naprawy i usprawnienia samochodów poprzez wykwalifikowany i przeszkolony w tym celu personel, awaryjne otwieranie samochodów w przypadku zamknięcia kluczyków, pomoc w znalezieniu miejsc noclegowych oraz doradztwo i fachowa pomoc w sytuacjach kryzysowych. W razie potrzeby do dyspozycji klientów, jest również sto pięćdziesiąt miejsc parkingowych, na postoju strzeżonym przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Firma współdziała też z okolicznymi warsztatami naprawczymi, toteż pojazdy ich klientów, są zawsze szybko naprawiane. Ta trójmiejska autopomoc współdziała też również z firmami ubezpieczeniowymi np.: PZU, EUROP Assistance, czy MONDIAL Assistance.
 • HOTEL COLOSSEUM sylwester
  Zachęcamy do zainteresowania się propozycją przygotowaną przez Hotel Colosseum & SPA z Olecka. Posiadamy 45 ekskluzywnych pokoi z łazienkami. Oferujemy Państwu wczasy odchudzające. To przede wszystkim dobrze zbilansowana dieta owocowo warzywna, niskokaloryczna lub proteinowa, a również zabiegi SPA i duża porcja ruchu wspomagająca skuteczne odchudzanie. Są to pobyty z pełną opieką medyczną oraz fizjoterapeutyczną. Specjalizujemy się także organizacją wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. W hotelu znajduje się basen, 2 sauny, jacuzzi, zjeżdżalnie dla najmłodszych, 4 profesjonalne sale konferencyjne. Zapraszamy do poznania się z pełną ofertą Hotelu Colosseum & SPA umieszczoną na naszej stronie internetowej.
 • CENTRUM ZASTOSOWAŃ ERGONOMII tłumiki akustyczne
  Centrum Zastosowań Ergonomii - Paweł Rybarczyk to niepubliczna jednostka badawczo-wdrożeniowa, która prowadzi swoja aktywność od ponad 20-tu lat. W tym samym składzie personalnym kontynuuje pracę zmarłego w 2007 roku prof. Witolda Rybarczyka. Podstawowym zadaniem Centrum są prace mające na celu zwiększenie komfortu pracy w zakładach przemysłowych. Centrum zajmuje się wyciszaniem: obrabiarek, maszyn, urządzeń, procesów technologicznych, instalacji i hal za pomocą układów czynnych akustycznie elementów dźwiękochłonnych, osłon i tłumików. proponowane przez Centrum rozwiązania wyciszające uwzględniają zasady ergonomii, nie powodują zagrożeń, nie utrudniają pracy, a także są estetyczne, trwałe i łatwe w obsłudze. Dodatkowo proponuje minimum 2 letni nadzór nad eksploatacją zainstalowanych urządzeń. Więcej detalów można znaleźć na stronie internetowej.