Katalog Stron - Prostak.pl.

Witamy prawdopodobnie w najprostszym i najlepszym, katalogu stron Internetowych Prostak.pl

Inne linki w tej kategorii

 • IRENA FERENC AVON konsultantka
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą okręgowego menadżera sprzedaży kosmetyków Avon Ireny Ferenc. Podstawą działalności jest zatrudnianie nowych pracowników, Liderów, Konsultantek i koordynowanie ich pracy. Firma oferując swoje bogate doświadczenie zapewnia profesjonalne szkolenia kosmetyczne i sprzedażowe, w trakcie których można poznać najnowsze trendy kosmetyczne. Uczymy efektywnych technik sprzedaży, tworzenia wizerunku osobistego oraz prawidłowego podejścia do Klienta. Organizujemy także spotkania integracyjne i konferencje sprzedażowe, w trakcie jakich dzielimy się swoją pasją. Praca w firmie Avon to pewna ścieżka do sukcesu zawodowego. Więcej dokładnych informacji oraz pełna oferta zostały zamieszczone na stronie internetowej.
 • Akcesoria jeździeckie
  Sklep jeździecki MK Sklep zaprasza na zakupy hodowców oraz wszystkich tych którzy mają coś wspólnego z tymi pięknymi zwierzętami jakimi są konie. Nasza oferta dotyczny zarówno jeźdzców jak i koni. Posiadamy szeroką ofertę na sprzęt jeździecki oraz dla jeźdzca oraz dla koni. W ciągłej sprzedaży oferujemy pasze dla koni i akcesoria do ich pielęgnacji. Zapewniamy profesjonalną obsługę klienta i szybkie wysyłki.
 • Przypinki
  Zawsze chcieliśmy żeby świat był bardziej kolorowy. Kochamy przypinki! I tą miłością chcemy Was zarazić. Przypinka – małe, a cieszy. Maleńki cud, drobna doskonałość, dzięki której życie staje się piękniejsze. Plany podboju kraju zrodziły się w naszych głowach w 2010 roku. Od drzwi do drzwi, od knajpy do knajpy… chodziliśmy, prezentowaliśmy, puszczaliśmy w obieg przypinkowego wirusa… Pierwsze objawy infekcji wśród ludności, jej powroty po „jeszcze”, obłęd w oczach na widok nowych wzorów przypinek skłoniły nas do bardziej radykalnych posunięć: „Podbój kraju?
 • Wygodne pokoje w Zakopanem
  Na stronie zaprezentowany został dom wypoczynkowy Halina, położony u stóp Tatr. Dom umożliwia organizację eventów dla gości, takich jak grill czy przejażdżka dorożkami. Łącznie omawiane pokoje w Zakopanem dysponują 70 miejscami noclegowymi. Wszystkie mające widok na Zakopane pokoje wyposażone zostały np. w łazienkę. Z oferty ośrodka korzystać mogą goście indywidualni i wycieczki zorganizowane. Specjalnością ośrodka jest obsługa konferencji oraz imprez, jak sylwester Zakopane. Serwis zawiera mapę dojazdu, cennik oraz inne pomocne informacje.
 • Geis Cargo Fracht morski
  Geis Cargo International Poland Sp. z o.o. to międzynarodowa firma logistyczna z wielkim doświadczeniem i pasją w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań transportowych i logistycznych. Podstawą działań firmy jest zaangażowanie naszych pracowników, którzy w trosce o satysfakcję klientów cały czas podnoszą swoje kwalifikacje. Dzięki nim możemy zapewniać Państwu najwyższą jakość realizacji każdego zlecenia, która przejawia się przede wszystkim w naszej solidności oraz terminowości. Stawiamy na innowacje i nie boimy się śmiałych rozwiązań - wszystko, aby spełnić Państwa oczekiwania. Zapraszamy na naszą stronę internetową - są tam wszelkie potrzebne detale: