Katalog Stron - Prostak.pl.

Witamy prawdopodobnie w najprostszym i najlepszym, katalogu stron Internetowych Prostak.pl

Inne linki w tej kategorii

 • KANCELARIA NOTARIALNA Kancelaria notarialna toruń
  Do klientów z Torunia i okolic kieruje swoją ofertę Kancelaria Notarialna notariusz Łukasz Chwiałkowski. Proponuje im sporządzanie rozmaitych aktów notarialnych, w tym także aktów poświadczenia dziedziczenia, sporządza również zaświadczenia, protesty weksli i czeków, wypisy, odpisy i wyciągi z dokumentów, a także projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów. Ponadto doręcza oświadczenia i przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe. Przygotowane tu dokumenty charakteryzuje najwyższa dokładność i solidność. Zresztą notariusz także dba, aby sporządzone przez niego dokumenty były zgodne z polskim prawem. Notariusz Łukasz Chwiałkowski zaprasza do współpracy. Więcej na stronie:
 • usługi lobbingowe
  Jesteśmy nowoczesną, dbającą o swój ciągły rozwój firmą, której celem jest pełne zaspokojenie potrzeb klienta przez kompletne i rzetelne realizowanie wyznaczonych zadań. Naszą cechą jest niezmiennie wysoka jakość świadczonych usług, a zadowolenie klienta jest dla nas najważniejszym wyznacznikiem efektywności naszych działań. Poprzez skuteczne wspieranie działalności przedsiębiorstw oraz reprezentowanie ich interesów kreujemy rozwiązania służące dobru publicznemu i rozwojowi gospodarki. Cenimy sobie odpowiedzialność, przejrzystość i skuteczność. Tworzymy z pasją nowe, kreatywne rozwiązania dla biznesu. New Solutions sp. z o. o. specjalizuje się w usługach doradztwa oraz lobbingu. Działalność lobbingową prowadzimy w sposób jawny i przejrzysty, zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 2005 r. o działalności lobbingowej w procesie stanowienia prawa. Jesteśmy firmą wpisaną pod numerem 00160 do prowadzonego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji rejestru podmiotów wykonujących zawodową działalność lobbingową
 • Spedycja Malbork
  Transport pojazdów, pomoc drogowa i sprzedaż części samochodowych w jednym? Jest to możliwe! Przewóz pojazdów idzie nam sprawnie a także fachowo.Jedynie nasza firma posiada tak niskie ceny!
  Znajdziecie w naszej firmie solidne usługi transportowe.Pierwszorzędną usługą firmy Tomcar jest transport wszystkich pojazdów, na przykład aut motocykli, łódek jak również maszyn rolniczych. Przewozimy pojazdy o większych gabarytach, ważących do 2,5 tony. Proponujemy transport w Malborku już od czterech lat. Obsługujemy zarówno osoby indywidualne, jak i większe inwestycje. Firma transportowa Tamcar Malbork zatrudnia jedynie profesjonalną kadrę pracowników. Codziennie nasi wykwalifikowani pracownicy nabywają nowe umiejętności. Naszym celem jest to, żeby klienci zawsze byli zadowoleni z naszej oferty. Mało tego w razie jakiś wątpliwości nasi pracownicy doradzą Wam odpowiednie rozwiązanie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h na dobę 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Malbork jest miastem w którym znajdziesz naszą firmę.Jeżeli czekasz na przewóz jakiegokolwiek pojazdu, zdecyduj się na naszą firmę!
 • PANDECO nadruki na szkle dolnośląskie
  We Wrocławiu znajduje się siedziba firmy Pandeco, która oferuje różnorodne nadruki graficzne na płytach meblowych i szkle. Nasze produkty charakteryzuje realistyczna jakość wydruku oraz zróżnicowany wybór grafik, dlatego cieszą się one dużym zainteresowaniem pośród klientów z całego kraju. Każda grafika zastosowana w Państwa wnętrzach jest unikalnym i nowatorskim rozwiązaniem. Nadruki tworzymy też na zlecenie Klienta. Można nabyć u nas laminowane i fornirowane płyty do mebli, płyty MDF, HDF, szkło, fronty do szafek kuchennych, przesuwane drzwi i ścianki działowe, a także obrazy oraz kompletne meble. Zapraszamy do kontaktu mailowego czy też telefonicznego oraz odwiedzenia naszej strony internetowej, na której podaliśmy dokładne informacje.
 • DEMBET producent ogrodzeń betonowych
  Nazywamy się Dembet i już od 1999 roku trudnimy się w wytwarzaniu i montażu ogrodzeń betonowych najlepszej jakości. Siedziba naszej firmy mieści się w Dąbrowie Górniczej, jednakże w swe produkty zaopatrujemy klientów w całej Polsce. Naszym znakiem rozpoznawczym jest wytrzymałość i solidność przekazywanych produktów. W swoim asortymencie posiadamy ponad dziewięćdziesiąt różnych wzorów płyt betonowych, jakie można ze sobą dowolnie komponować, zgodnie z życzeniem klienta. Wszelkie elementy i prefabrykaty tworzymy z najwyższej jakości materiałów. Nie stosujemy żadnych domieszek ani rozrzedzaczy. Naszym nabywcom zapewniamy szybki i sprawny transport zamówionych materiałów w wyznaczone miejsce, jak również kompetentny i solidny montaż ogrodzenia. Zlecenia realizujemy we właściwym czasie, a nasza obsługa jest kompleksowa i kompetentna. Więcej dokładnych informacji odnośnie naszej firmy znajdą Państwo na stronie www.