Katalog Stron - Prostak.pl.

Witamy prawdopodobnie w najprostszym i najlepszym, katalogu stron Internetowych Prostak.pl

Inne linki w tej kategorii

 • projektant wnętrz Trójmiasto
  La VITA Design zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz firmami. Projekty cechuje: funkcjonalność, estetyka, nowoczesność, minimalizm, ponadczasowość, pomysłowość oraz dbałość o szczegóły. Oddajemy swoją wiedzę, doświadczenie i wyobraźnię proponując różne formy współpracy począwszy od jednorazowych konsultacji, projekty koncepcyjne, kompleksowe czy też projekty on-line, aż po projekty pod klucz. Każdy projekt rozpoczyna się inwentaryzacją pomieszczenia, przedstawieniem układu przestrzenno - funkcjonalnego na bazie którego tworzone są fotorealistyczne wizualizacje 3D. Działamy na rynku Trójmiasta ( Gdynia, Gdańsk, Sopot i okolice ) oraz w Warszawie i okolicach
 • transformator 110V
  Masz sprzęt z USA i nie wiesz jak go zasilić? Wiesz, że potrzebujesz , ale nie wiesz jak dobrać właściwy transformator 230/110 V?Wyjeżdżasz za granicę i chcesz dobrać do swojego sprzętu odpowiedni adapter 110/230 V?Słyszałeś nazwy: transformator, konwerter, zasilacz, adapter 230/110, ale nic Ci one nie mówią? W ciągu kilku minut pomożemy Ci rozwiązać ten problem!

  Problem uruchomienia urządzeń z USA na 110V nie jest nam obcy. Kilka lat temu sami zostaliśmy przed nim postawieni. Po powrocie ze Stanów okazało się, że cały przywieziony przez nas dobytek stał się stertą nieużytecznych przedmiotów, a nikt na rynku nie oferował kompleksowego rozwiązania tej kwestii. Przywiezione przez nas urządzenia potrzebowały transformatorów o różnych mocach. Jednak największym problemem okazała się elektryczna suszarka do odzieży i piekarnik, wymagające trwałego dostosowania do polskiego napięcia, a takego rodzaju przeróbki nikt nie chciał się podjąć.. Wtedy właśnie zdecydowaliśmy o skonstruowaniu transformatorów specjalnie dedykowanych ludziom, borykającym się z takim samym kłopotem jak my wówwczas. Od tej pory zasilanie na 110Volt dla nas to nie problem.
 • Siłowniki pneumatyczne
  Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą elementów i urządzeń pneumatycznych, hydraulicznych elektronicznych, automatyki przemysłowej. Oferujemy produkty po bardzo atrakcyjnych cenach oraz błyskawiczną dostawę. W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment elementów pneumatyki: siłowniki do różnych zastosowań, wykonane z aluminium ,stali nierdzewnej, tworzyw sztucznych, elektrozawory przeznaczone do pracy przy niskich i bardzo wysokich temperaturach przy wysokim i niskim ciśnieniu do kontaktu z żywnością i substancjami żrącymi , gazami technicznymi
 • KAROLINA OLEK-HRAB wenerolog
  Poszukujesz dermatologa, który zdiagnozuje chorobę skóry? Specjalistyczny gabinet dermatologiczny dr n. med. Karolina Olek-Hrab uzdrawia pacjentów z zakresu dermatologii, wenerologii oraz medycyny estetycznej. Z zakresu dermatologii oferujemy leczenie: chorób atopowych, chorób łojotokowych, chorób bakteryjnych, chorób wirusowych (opryszczka, brodawki wirusowe, mięczak zakaźny), chorób włosów (problemy łysienia), grzybicy skóry, stóp, paznokci, łupieżu pstrego oraz innych. Z zakresu medycyny estetycznej lekarz zajmuje się: likwidowaniem blizn potrądzikowych, badaniem i usuwaniem znamion, likwidowaniem różnego rodzaju przebarwień, piegów i pieprzyków, napełnianiem zmarszczek różnymi metodami i innymi zabiegami. Więcej wiadomości opublikowaliśmy na stronie internetowej.
 • ETOS lekarze specjaliści
  ETOS Sp. z o.o. to Przychodnia rehabilitacyjna oraz specjalistyczna, która prowadzi działalność na terenie Warszawy. Od 2008 roku specjalizujemy się w badaniu oraz leczeniu dolegliwości narządu ruchu, dyskopatii, rwy kulszowej, bóli stawów, kończyn, kręgosłupa o podłożu reumatologicznym, neurologicznym i ortopedycznym, a także w innych schorzeniach. Wykonujemy różne masaże i zabiegi z zakresu fizykoterapii, krioterapii, kinezyterapii, magnetoterapii, światłoterapii oraz innych metod, jakie umożliwia specjalistyczny i nowoczesny sprzęt, w jaki wyposażyliśmy naszą przychodnię. Udzielamy też konsultacji oraz porad. Przeprowadzamy zabiegi w ramach kontraktu z NFZ i odpłatnie. Dodatkowe informacje o zakresie usług opublikowaliśmy na stronie internetowej.