Katalog Stron - Prostak.pl.

Witamy prawdopodobnie w najprostszym i najlepszym, katalogu stron Internetowych Prostak.pl

Inne linki w tej kategorii

  • D.JURKOWSKI Naprawa zegarow ściennych
    Naprawa zegarków to oferta firmy Dariusz Jurkowskiego, jaką znajdą Państwo w Wołominie. Ale z usług korzystają Klienci również z okolicznych miejscowości - Warszawy, Tłuszcza, Zielonki, Kobyłki, Ząbek i Radzymina. Szybko oraz precyzyjnie usuwamy wszelkie usterki w zegarkach mechanicznych oraz kwarcowych. Zajmujemy się odnową starych zegarków naręcznych, zegarów ściennych, kominowych, stojących i innych typów. Ponadto wymieniamy baterie w zegarkach kieszonkowych albo naręcznych oraz aparatach słuchowych, wagach, glukometrach oraz innych urządzeniach elektronicznych. Zajmujemy się sprzedażą zegarków, bransoletek, pasków, szkieł zegarowych i innych akcesoriów. Zapewniamy miłą obsługę oraz sprawne i terminowe wykonanie każdego zamówienia. Dokładne informacje o ofercie umieszczono na stronie.
  • GALWANEX galwanizernia
    Zapraszamy do skorzystania z usług przedsiębiorstwa Galwanex, które ma swoją rezydencję w Lublinie. Proponujemy powlekanie elementów metalowych i żeliwnych matowymi albo błyszczącymi powłokami cynkowymi oraz pasywację stali nierdzewnej. Do cynkowania stosujemy najwyższej jakości kąpieli chemicznych, które umożliwiają nam uzyskać trwałą i odporną na korozję warstwę nawet na detalach o skomplikowanym kształcie. Warstwę cynku nakładamy metodą elektrolityczną bądź galwaniczną. W zależności od wielkości elementów wykorzystujemy metodę zawieszkową lub bębnową. Współpracujemy z wieloma firmami, które od lat korzystają z naszych usług. Na życzenie Klienta nakładamy także powłoki dekoracyjne- z połyskiem albo chromianowane. Bardziej szczegółowe dane znajdują się na naszej stronie internetowej.
  • Geis Cargo Fracht morski
    Geis Cargo International Poland Sp. z o.o. to międzynarodowa firma logistyczna z wielkim doświadczeniem i pasją w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań transportowych i logistycznych. Podstawą działań firmy jest zaangażowanie naszych pracowników, którzy w trosce o satysfakcję klientów cały czas podnoszą swoje kwalifikacje. Dzięki nim możemy zapewniać Państwu najwyższą jakość realizacji każdego zlecenia, która przejawia się przede wszystkim w naszej solidności oraz terminowości. Stawiamy na innowacje i nie boimy się śmiałych rozwiązań - wszystko, aby spełnić Państwa oczekiwania. Zapraszamy na naszą stronę internetową - są tam wszelkie potrzebne detale:
  • AKADEMIA TAŃCA WOSZCZEK MAGDALENA salsa lublin
    Jeśli potrzebują Państwo nauczyć się poszczególnych technik tanecznych bądź nabyć kunszt kierowania partnerki albo zwyczajnie zdobyć ogładę w tańcu, najlepszym wyborem w Lublinie oraz okolicach jest Akademia Promocji Tańca. Zespół jednostki ustanawiają wykwalifikowani instruktorzy tańca sportowego oraz latynoamerykańskiego czy kapitalni choreografowie. Jednostką kieruje zdobywczyni 6. miejsca w Europie oraz 7. na świecie formacji w stylu latynoamerykańskim oraz siedmiokrotna zdobywczyni Mistrzostwa Polski. Z całkowitą ofertą kursów rozwijających sprawności taneczne i poprawiających kondycję można zaznajomić się poprzez stronę internetową Akademii Promocji Tańca.
  • TRANS-ACTIVE transport krajowy
    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Trans-Active, jakie mieści się w Rybniku. Zajmujemy się krajowym oraz międzynarodowym transportem drogowym, a także spedycją. Wszystkie usługi wykonujemy sprawnymi autami dostawczymi o dopuszczalnej ładowności do 3,5 tony. Gwarantujemy bezpieczne transportowanie przeróżnych towarów, takich jak meble, urządzenia RTV oraz AGD, artykuły budowlane, kruszywa i inne towary drobnicowe oraz wielkogabarytowe. Aby zaświadczać usługi zgodnie z obowiązującymi przepisami Mamy niezbędne licencje oraz zezwolenia. Z naszych usług korzysta wiele firm, instytucji oraz Klientów prywatnych z całej Polski. Więcej elementów oraz cała oferta zostały opisane na stronie internetowej.