Katalog Stron - Prostak.pl.

Witamy prawdopodobnie w najprostszym i najlepszym, katalogu stron Internetowych Prostak.pl

Inne linki w tej kategorii

 • Autoholowanie Warszawa
  Jesteśmy tam, gdzie potrzebna jest pomoc drogowa czy holowanie pojazdu. Zjawiamy się na czas o każdej porze, ponieważ jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Dysponujemy samochodem z 5 miejscami siedzącymi i lawetą do holowania pojazdów osobowych oraz dostawczych do ładowności 3,5 tony. Jesteśmy solidną firmą z doświadczeniem w branży - działamy już od 1992 roku. Służymy nie tylko fachową pomocą drogową, ale również współpracujemy z warsztatami samochodowymi z sieci PZU oraz autoryzowanymi serwisami samochodów. Terenem naszego działania jest przede wszystkim; w Warszawie i jej okolice jak i cały kraj.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług.
 • Karty plastikowe
  Strona internetowa firmy specjalizującej się w wyrobie kart plastikowych. Firma produkuje wszystkie typy kart plastikowych. W ofercie promowanej firmy realizowane są takie usługi i produkty jak: obsługa eventów, karty plastikowe, karty rabatowe, karty chipowe, karty zdrapki, karty personalizowane, identyfikatory, wizytówki plastikowe i wiele innych. Na zamówienia klienta firma oprócz kart, wykonuje mailing kart, produkuje także broszury oraz koperty. 4company zaświadcza bardzo dużą jakość wykonywanych usług oraz błyskawiczną realizację zamówień. Wszelkie wiadomości dotyczące propozycji znajdują się na witrynie internetowej.
 • MONTPOŻ Ochrona ppoż
  Firma Montpoż z Sochaczewa proponuje Państwu systemy oddymiające oraz przeciwpożarowe. Takie rozwiązania zapewniają ochronę każdego budynku, zaczynając od mieszkalnego, przez szkoły, biura kończąc na zakładach przemysłowych. W wielu z nich ważna jest ochrona cennych urządzeń oraz dokumentów, jakie mogłyby ulec zniszczeniu np. w przypadku gaszenia wodą, zatem proponujemy Państwu systemy suchego gaszenia. Wykorzystują one różnego typu gazy obojętne jako czynniki gaszące. Aby zapewnić warunki do bezpiecznej ewakuacji osób montujemy instalacje oddymiające, jakie odprowadzają na zewnątrz budynków toksyczne gazy oraz dym, a również gorące powietrze. W każdym budynku instalujemy oczywiście także czujniki dymu, gwarantujące wykrywanie pożarów w jak najwcześniejszym etapie. Szczegółowe dane o naszej jednostce mieszczą się na stronie internetowej.
 • Turwil Tapety katowice
  Kształtowanie przestrzeni jest wyzwaniem, przestrzeni, która będzie Państwa azylem, miejscem relaksu, domu w najlepszym tego słowa znaczeniu. To jest zadanie firmy Turwil. Istniejemy od 1989 roku, siedziba znajduje się w Katowicach, niemniej jednak jesteśmy otwarci na podjęcie współpracy z kontrahentami innych miast. Planowanie wnętrza według nas ma bez mała podłoże psychologiczne, tym samym zanim zaczniemy nawet przygotowawcze prace projektowe staramy się zidentyfikować użytkownika, jego osobowość. Lata doświadczeń na rynku, pozwoliło nam całkowicie poznać specyfikę branży oraz uprzytomnić sobie, że jest to wielce odpowiedzialne zadanie. Chcąc wciąż pełniej nasycić potrzeby naszych klientów nasze usługi świadczymy wszechstronnie. Od planu, po finalne wykończenie oraz aranżację wnętrza. Robimy również wszystkie prace remontowe, także z zakładaniem instalacji elektrycznych i wodno - kanalizacyjnych. Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:
 • PHU GEO-DETAL podział nieruchomości
  Pomiary geodezyjne gruntów i działek są specjalnością Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego Danuta Korda. Firma zlokalizowała swoją siedzibę w Sierakowicach, działa natomiast na terenie całego województwa pomorskiego. Ich oferta zawiera pełen zakres usług geodezyjnych, można im zlecić – oprócz wymienionych wcześniej pomiarów geodezyjnych gruntów i działek – sporządzanie map do celów projektowych, opiniodawczych i prawnych. W ich kompetencjach znajdują się także podziały i rozgraniczenia nieruchomości. Obsługują też place budowy, dopełniają inwentaryzacji: przyłączy wody, kanalizacji, prądu, gazu itp., a także pomiarami uzupełniającymi. Zawsze można liczyć na solidność i rzetelność wypełnianych przez nich prac, a też mieć zaufanie, że zostały zrealizowane skrupulatnie z poszanowaniem obowiązującego prawa. Wszystkich zainteresowanych usługami geodezyjnego zapraszają do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Szczegóły na stronie internetowej: