Katalog Stron - Prostak.pl.

Witamy prawdopodobnie w najprostszym i najlepszym, katalogu stron Internetowych Prostak.pl

Inne linki w tej kategorii

 • Nauka pływania Gdańsk
  Prowadzimy zajęcia nauki i doskonalenia pływania dla dzieci i młodzieży oraz zajęcia w wodzie dla niemowląt. Doskonała kadra instruktorów oraz niebanalny sposób prowadzenia zajęć szybko zyskały uznanie naszych klientów, których grono stale się powiększa. Szkoła Pływania Na Fali oferuje wszystkim chętnym wiele atrakcyjnych sposobów spędzenia wolnego czasu na pływalni. Można tu przyjść by rozpocząć własną naukę pływania. Szkoła Pływania Na Fali nauczy pływać każdego: dziecko, osobę dorastającą i osobę dorosłą. Naukę pływania prowadzi się tu na wszystkich poziomach zaawansowania. Do Szkoły Pływania Na Fali można przyjść także w celu podniesienia własnych kwalifikacji pływackich.
 • GRUPA WSCHODNIA długi
  Grupa Wschodnia to firma, która specjalizuje się w odzyskiwaniu długów. Działamy na rynku od 1992 roku i od początku charakteryzowała nas bardzo wysoka efektywność. Współpracujemy z grupami operacyjnymi na obszarze całej Polski jak i w innych krajach takich jak: Ukraina, Białoruś, Litwa czy Rosja. Działania jakie podejmujemy odróżniają się od standardowego nękania dłużnika wezwaniami do zapłaty. Obszar kosztów operacyjnych jak i również wynagrodzenia ustalamy indywidualnie ze zleceniodawcą. Potwierdzeniem naszej rzetelności są protekcje, które wystawiają nam kontrahenci. Angażujemy jedynie wykwalifikowanych oraz odpowiedzialnych specjalistów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu omówienia szczegółów zlecenia. Więcej na naszej stronie internetowej.
 • TOUAX Kontenery
  Firma Touax Sp. z o.o. zachęca do współpracy. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w fabrykacji, sprzedaży oraz wynajmie kontenerów. Proponujemy kontenery: biurowe, socjalne, z klatką schodową, sanitarne, magazynowe, mieszkalne i portiernie. Kontenery sanitarne zaopatrzone są w energooszczędne okno z żaluzją oraz ciąg elektryczny: przewody, oświetlenie oraz grzejnik z termostatem. Wymiary zewnętrzne to: 6055 mm x 2435 mm x 2790 mm. Oferujemy Państwu także opcję zaopatrzenia dodatkowego. Angażujemy jedynie odpowiedzialnych pracowników, dlatego z każdym rokiem działalności zyskujemy zaufanie wielu setek zadowolonych klientów. Zapewniamy terminowość i konkurencyjne ceny. W celu omówienia wszystkich szczegółów zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego. Więcej na stronie internetowej.
 • Sądeckie Wodociągi oczyszczanie ścieków
  Spółka Sądeckie Wodociągi funkcjonuje już od 1998 roku. Prowadzimy usługi związane z gospodarką wodno-kanalizacyjną. Zajmujemy się obsługą miejskiej sieci wodociągowej, kanalizacyjnej, kanalizacji deszczowej i innych urządzeń. Wykonujemy również prace związane z ujęciami, badaniami i uzdatnianiem, a także dostarczaniem wody, odprowadzaniem, oczyszczaniem ścieków oraz likwidujemy wszelkie powstałe awarie. Zarządzamy oczyszczalnią ścieków i ujęciami wody w Starym Sączu oraz Świniarsku. Wynajmujemy profesjonalny sprzęt, a także zajmujemy się sprzedażą produktów i urządzeń wodno-kanalizacyjnych. Na zlecenie wykonujemy też badania wody oraz ścieków. Nasz wykwalifikowany personel udziela fachowych porad. Na stronie internetowej spółki mieści się więcej drobiazgowych informacji o usługach.
 • ANTENY RUTKOWSKI tv naziemna cyfrowa
  Firma Rutkowski z Warszawy oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi związane z doradztwem, planowaniem oraz montażem instalacji telewizji naziemnej, kablowej i satelitarnej. Od wielu lat działamy na obszarze miasta i jego okolic, co pozwoliło nam na zdobycie bogatego doświadczenia w branży oraz uznania szerokiego grona zadowolonych Klientów. W pracy wykorzystujemy wysokiej klasy narzędzia do instalacji i nowoczesne urządzenia pomiarowe. Prócz standardowego montażu anten telewizyjnych w naszej ofercie odnajdziecie Państwo szeroki wachlarz dodatkowych usług, w tym miedzy innymi podłączenie modulatorów umożliwiających oglądanie telewizji satelitarnej z jednego dekodera na wielu telewizorach oraz zabezpieczeń przepięciowych. Szczegółowa propozycja mieści się na stronie internetowej P. H. U. Rutkowski.