Katalog Stron - Prostak.pl.

Witamy prawdopodobnie w najprostszym i najlepszym, katalogu stron Internetowych Prostak.pl

Inne linki w tej kategorii

 • REMODEX stateczność mebli
  Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego Remodex to firma, jaka zajmuje się badaniami wytrzymałości oraz bezpieczeństwa użytkowania mebli. Badamy meble: biurowe, mieszkaniowe, kuchenne, dziecięce, tapicerowane, szkolne. Nasi pracownicy mają szkolenia specjalistyczne kierowane przez: Ministerstwo Gospodarki Pracy i Polityki Społecznej, Polski Komitet Normalizacji, Polskie Centrum Badań i Certyfikacji. Współdziałamy z producentami mebli i ich przedstawicielami. Chcemy sprostać oczekiwaniom każdego klienta, dlatego zatrudniamy tylko doświadczonych specjalistów, którzy bezustannie podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności. Osoby zaciekawione uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
 • A.TYCZKOWSKA pomoc prawna
  Kancelaria Adwokacka Agnieszka Tyczkowska mieści się w Kielcach. Działalność Kancelarii w głównej mierze jest ukierunkowana na zapewnieniu pomocy prawnej. Nasze usługi realizujemy z zakresu: prawa cywilnego w tym między innymi prawa rodzinnego i postępowania spadkowego, prawa pracy, prawa administracyjnego, postępowania w sprawach o wykroczenia i innych dziedzin prawa. Reprezentujemy interesantów w sprawach sądowych i pozasądowych. Kierujemy doradztwo prawne i obsługę prawną podmiotów gospodarczych i osób prywatnych. Oferujemy bezpośredni kontakt w siedzibie naszej Kancelarii po wcześniejszym dopasowaniu czasu telefonicznie bądź mailowo. Więcej informacji na temat Kancelarii Adwokackiej opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej.
 • Nagrobki
  Jesteśmy firmą kamieniarską z siedzibą w Łoźnicy. Elastyczna oferta, dostosowywana do potrzeb naszych klientów przysparza zadowolenia zarówno nam, jak i naszym partnerom. Naszą ambicją jest osiągnięcie najwyższego poziomu oferowanych usług kamieniarskich, szczególnie w wykonawstwie nagrobków. W produkcji nagrobków, jako materiału używamy granitu. Rozwijamy jednoczesnie inne dziedziny związane z wykorzystaniem kamienia jako materiału budowlanego z ukierunkowaniem na produkcję parapetów, schodów, kominków, elewacji, posadzek, blatów kuchennych i wszelkiego rodzaju elementów wystroju wnętrz.

  Specjalizujemy się w wykonawstwie nagrobków oraz montażach gotowego nagrobka na wszystkich cmentarzach województwa zachodniopomorskiego. Nasze produkty mogą Państwo znaleźć między innymi na cmentarzach
 • Naprawa ps3
  Firma zapewnia pomoc w kwestii awarii lub dysfunkcji różnego typu konsol. Specjalnością Final Tech jest naprawa popularnych w Polsce SONY Playstation 3 czy Microsoft XBOX 360. Urządzenia można zostawić samemu w przypadku mieszkańców Bydgoszczy lub przesłać kurierem z każdego miejsca Polski. Usługodawcy czekają na diagnozę 3 dni ? po tym czasie udzielane im są informacje szczegółowe o niezbędnych działań i kosztach.
 • BAG In BOX pakowarki aseptyczne
  Posiadająca swoja siedzibę w Lublinie firma Bag in Box zaprasza do poznania się ze swoją ofertą. Nasza specjalizacja to produkcja urządzeń do pakowania. Produkujemy urządzenia typu: pakowarka 1.220 UC, pakowarka półautomatyczna 1.2, pakowarka aseptyczna oraz wodoerka. Klientami firmy są przede wszystkim warsztaty produkcyjne wytwarzające artykuły płynne oraz półpłynne. Pakowarki mogą posiadać różne urządzenia dozujące objętościowe lub tensometryczne - wagowe z możliwością legalizacji. mają odpowiednie atesty. Chcemy sprostać oczekiwaniom każdego klienta, dlatego angażujemy tylko doświadczonych pracowników. Gwarantujemy terminową realizację każdego zamówienia i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego w siedzibie naszej firmy. Więcej na naszej stronie.