Katalog Stron - Prostak.pl.

Witamy prawdopodobnie w najprostszym i najlepszym, katalogu stron Internetowych Prostak.pl

Inne linki w tej kategorii

 • System płatności SMS
  Proste płatności SMS - zarejestruj się i zarabiaj! SMS Premium stanowi bardzo wygodny sposób dokonywania drobnych płatności. Jest to szczególnie popularna forma realizowania transakcji wśród użytkowników Internetu. Zaletą płatności SMS Premium jest ich prostota, szybkość realizacji, anonimowość użytkowników, brak ograniczeń czasowych, a także możliwość pełnej automatyzacji procesu sprzedaży. cashmobile.pl jest systemem, który umożliwia dokonywanie takich płatności przez wysyłanie wiadomości na numer SMS Premium. Jeśli jesteś właścicielem serwisu internetowego, który zawiera usługi, treści bądź funkcjonalności, za które chcesz pobierać opłaty, to cashmobile.pl jest dokładnie tym czego szukasz.
 • JURGO wynajem rusztowań
  Poszukujesz firmy, która wynajmie Ci rusztowania? Cudownie trafiłeś! Przedsiębiorstwo Jurgo s.c. od 2002 roku proponuje wynajem oraz montaż rusztowań fasadowych oraz sprzedaż używanych oraz nowych rusztowań fasadowych. Posiadamy rusztowania: Blitz, Jezdne, aluminiowe oraz systemy ochronne. Ceny wynajmu uzależnione są od wielkości rusztowania, ilości dzierżawionego sprzętu, przewidywanego okresu dzierżawy i przewozu. Uznaniem naszej niezawodności są rekomendacje, jakie wystawiają nam kontrahenci. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych oraz sumiennych specjalistów, a nasz zakład wyposażony jest w odpowiednie rusztowania, dlatego jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego zleceniodawcy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną propozycją opublikowaną na naszej stronie internetowej.
 • MA-MET SP. Z O.O. skup złomu łomianki
  Jeżeli poszukują Państwo świetnego skupu surowców wtórnych, złomu lub metali kolorowych, zalecamy, by zapoznać się z obrębem usług skutecznie świadczonych przez firmę Ma-Met. Dysponujemy własnym, doskonale urządzonym transportem, za sprawą którego entuzjastycznie odbierzemy konkretne półprodukty z położenia wyznaczonego przez Konsumenta. Proponujemy skup zarówno złomu kolorowego, jak i kolorowego, aluminium, miedzi, mosiądzu, a poza tym także blach. Mogą nam Państwo odsprzedać nawet złom gruby w formie m.in. gaźników lub chłodnic i inne surowce wtórne. Więcej szczegółów dotyczących norm korzystnej kooperacji ze skupem Ma-Met zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.
 • Piekarnia - Cukiernia Jan Ostrowski
  Piekarnia - Cukiernia Jan Ostrowski zajmuje się produkcją ciastek kruchych, ciastek herbatnikowych, ciastek ptysiowych, bezowych, biszkoptów, delicji, wafli z kremem jak również wafli nadziewanych. Zajmujemy się również produkcją kremów smakowych oraz polewy czekoladowej. Firma rozwija się dynamicznie ze względu na załogę, która dokłada starań aby każdy nowy wyrób był lepszy od poprzedniego. Współpracujemy z hurtowniami oraz piekarniami z całej Polski. Dostosowujemy się do wymagań klienta w zakresie terminu, płatności i dostaw. Naszą główną zaletą jest elastyczność w kontaktach z klientami. Produkowane przez nas słodycze są pyszne, słodkie i spełniają wymogi UE. Zapraszamy do konsumpcji naszych produktów.
 • MARKET dom pogrzebowy
  Zakład Usług Pogrzebowych Market zaprasza do poznania się z aktywnością firmy. Od 1987 roku świadczymy swoje usługi na obszarze Olsztyna i Biskupca. Organizujemy ceremonie we wszelkich obrzędach religijnych, również świeckich. Posiadamy szeroki wybór trumien, urn, wieńców, wiązanek, stroików na trumnę, odzieży żałobnej i utensyliów pogrzebowych. Organizujemy także kremacje wraz z ceremonią pożegnalną. Angażujemy w naszej firmie jedynie najlepszych pracowników, żeby nasi klienci byli zawsze usatysfakcjonowani. Dołożą wszystkich starań, aby wszystko było zrobione zgodnie z oczekiwaniem klienta. Swoje usługi kierujemy profesjonalnie i fachowo. W celu uzyskania bliższych informacji o zakładzie pogrzebowym prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny albo osobisty. Jesteśmy do Państwa dyspozycji całodobowo. Więcej na stronie.