Katalog Stron - Prostak.pl.

Witamy prawdopodobnie w najprostszym i najlepszym, katalogu stron Internetowych Prostak.pl

Inne linki w tej kategorii

 • Osprzęt elektryczny
  Automatyka w inteligentnym domu przestała być rozwiązaniem ekskluzywnym i drogim. Stała się obowiązkowym wyposażeniem nowoczesnego mieszkania i domu. Tym bardziej, że dzięki takim rozwiązaniom zwiększa się nie tylko komfort mieszkańców, ale również rosną oszczędności w zużyciu energii elektrycznej i paliw grzewczych.
  Embort jest awangardą nowoczesnych i tanich rozwiązań automatyki.
 • Podstawy stołów
  Oferujemy podstawy do stołów wykonane z drewna litego, rur metalowych oraz podstawy metalowe z żeliwna stopą oraz nogą z grubościennej rury metalowej lub noga drewnianą. Podstawy metalowe lub żeliwne z oferty mogą być malowane proszkowo na dowolny kolor wg RAL. Posiadamy również podstawy chromowane oraz podstawy ze stali nierdzewnej polerowanej lub ze stali nierdzewnej satynowanej.
 • Łatwe dopasowanie
  B.R. Kozaczyńscy, Ożarów Mazowiecki - Heatec-Polska oferuje prefabrykowane obudowy wanien kąpielowych ze sztywnego poliuretanu. Obudowa wanny o dowolnych kształtach, przygotowana do przyklejenia płytek ceramicznych lub wykładzin. Możliwa jest prefabrykowana zabudowa wanny narożnej jak i wanny tradycyjnej płytkami. Zapraszamy po komplet elementów do złożenia w miejscu bez użycia specjalistycznych narzędzi i montera. Obudowa wanny z nienasiąkliwego materiału termoizolacyjnego. Łatwe dopasowanie - w komplecie opis z instrukcją montażu. Jedyna obudowa chroniona prawem patentowym.
 • DREWNIANA PODŁOGA S.C. PODŁOGI, PANELE, PARKIETY,deska barlinecka
  DREWNIANA PODŁOGA S.C. Podłogi drewniane dla Twojego domu…
  Salon sprzedaży podłóg w Warszawie na Os. Lazurowa, Bemowo.
  Pełna oferta katalogowa: Baltic Wood, Karelia, deska barlinecka.
  PARKIETY Dąbex lite i gotowe Finishparkiet

  ZAPRASZAMY
  Pon-Pt 11:00-20:00
  Sob. 11:00-16:00


  >Podłogi drewniane,- deska barlinecka, Karelia, baltic wood
  >Parkiety lite i gotowe tzw „Finishparkiet”
  >Deski Lite Barlinek
  >Chemia do drewna – kleje, lakiery.
  >Listwy wykończeniowe
  >Podkłady

  Transport na terenie CAŁEGO KRAJU
  Powyżej 40m2 ZA DARMO!!!
 • Wentylacja
  Wentylacja hybrydowa jest w stanie zapewnić duże oszczędności w zużyciu energii oraz w ogrzewaniu pomieszczeń. Na niniejszej stronie znajdziecie Państwo szereg ciekawych i przydatnych informacji o tym rodzaju wentylacji. Przedstawione zostały poszczególne elementy wentylacji hybrydowej oraz schematy jej działania. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Dobrawentylacja.pl.