Katalog Stron - Prostak.pl.

Witamy prawdopodobnie w najprostszym i najlepszym, katalogu stron Internetowych Prostak.pl

Inne linki w tej kategorii

 • Listwy przypodłogowe
  Strona internetowa ukazująca ofertę warsztatu stolarskiego specjalizującego się w wyrobie listew podłogowych. Propozycja dotyczy głównie takich produktów jak listwy podłogowe i listwy przypodłogowe. Listwy mogą być dostosowane do dowolnego formatu i wymalowane na kolor wybrany z palety barw dostępnej na stronie. Zamówienia wykonywane są na obszarze całej Polski. Zapewniamy innowacyjne rozwiązania technologiczne również bardzo wysoki poziom usług.
 • Rolety Warszawa
  W Warszawie mieści się wiele firm zajmujących się dekoratorstwem wnętrz. Wśród nich są również firmy specjalistyczne, których działalność skupia się tylko i wyłącznie na dekoracji okien.
  Rolety, żaluzje, plisy i inne osłony mogą służyć dekoracji okien, ale pełnią również inne funkcje - chronią przed nadmiernym nagrzaniem pomieszczenia, dają możliwość przeprowadzenia najwyższej jakości projekcji i pokazów, zapewniają niezbędną intymność. Te korzyści możemy osiągnąć dzięki osłon okien takim jak na przykład rolety rzymskie, rolety w kasetach, żaluzje aluminiowe, plisy.
  Producentem rolet, żaluzji i innych osłon okiennych jest warszawska firma Żalmal posiadająca ponad dwudziestoletnią tradycję w produkcji oraz montażu najwyższej klasy osłon okien.
  Firma w swojej karierze posiada setki realizacji w wielu instytucjach, urzędach, rezydencjach, biurowcach i domach prywatnych.
  Żalmal prowadzi również sprzedaż hurtową. Firma współpracuje z przedsiębiorstwami zajmującymi się produkcją oraz montażem mebli, okien, dekoracją wnętrz, architektami i zarządcami nieruchomości. Oferujemy nasze wyroby po cenach hurtowych, do dalszej odsprzedaży.
  Firma prowadzi również sklep internetowy, gdzie można zamówić rolety, moskitiery, żaluzje, plisy i karnisze do samodzielnego montażu.
  Jeżeli chodzi o działalność usługową, to Żalmal oferuje naprawy i serwis wszystkich rodzajów osłon okiennych, a także usługę czyszczenia verticali metodą ultradźwiękową.
  Odwiedź stronę internetową Żalmal, na której znajdziesz kilkaset wzorników do rolet materiałowych, rolet rzymskich, żaluzji drewnianych i żaluzji aluminiowych. Przekonaj się o bogactwie kolorów i wzorów, jakie oferuje firma Żalmal.
 • Sauny na podczerwień
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi nowoczesnymi saunami na podczerwień.Jako jedyni w Polsce od samego początku oferujemy sauny w wysokości 205 cm Taka wysokość ma bezpośredni wpływ na przyjemność z użytkowania naszych produktów. Nasza przygoda z saunami infrared rozpoczęła się pięć lat temu. Przez cały ten czas w oparciu o rozmowy z naszymi klientami biznesowymi, użytkownikami domowymi oraz na bazie naszych własnych doświadczeńudoskonalamy nasze produkty.
  Ponad 300 zadowolonych klientów może zaświadczyć, że nasza sauna na podczerwień jest nie tylko elegancka, zdrowa, ale przede wszystkim niezawodna!
  Oferujemy Państwu sauny na podczerwień wykonane z wysokiej jakości jodły kanadyjskiej, która jest bezsękowym i bezżywicznym drewnem. Jeżeli wolą Państwo saunę w ciemniejszej tonacji to zapraszamy do zapoznania się z naszymi modelami wykonanymi z czerwonego cedru. Drewno na oba modele jest specjalnie przygotowywane. Po wstępnej selekcji jest parowane pod wysokim ciśnieniem, a następnie wygrzewane w wysokiej temperaturze. W rezultacie drewno jest pozbawione jakichkolwiek toksyn oraz jest naturalnie zabezpieczone przed szkodnikami. W trosce o Państwa bezpieczeństwo, sauny wewnątrz nie są lakierowane.
  W naszej ofercie znajdziecie Państwo sauny jedno, dwu, trzy i czteroosobowe, które bez problemu można umieścić w domu, piwnicy, łazience czy też pokoju.

  Wieloletnie doświadczenie sprawia że możemy zaoferować najwyższej jakości sauny w przyjaznej dla klienta cenie z gwarancją na 5 lat!
 • ALSANIT kabiny WC
  Przedstawiamy Państwu firmę Alsanit. Specjalizujemy się w produkcji i realizacji wyposażenia obiektów w przestrzeniach sanitarnych. Oferujemy kabiny WC, ścianki giszetowe, szafki ubraniowe, kabiny systemowe, szafki basenowe z HPL, przegrody HPL i inne. Opracowaliśmy także własne linie środków czystości. Na wszelkie produkty firmy Alsanit udzielamy 3 letniej gwarancji. Nowoczesne zaplecze techniczne, w którego rozwój stale inwestujemy oraz doświadczona kadra pracownicza gwarantuje usługi na wysokim poziomie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, osobistego lub mailowego, rzeczowo i dokładnie odpowiemy na każde zadane pytanie. Pełną ofertę oraz więcej informacji o firmie zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.
 • parawan
  Zanórz się w świecie sklepu internetowego El Decor. Jesteśmy unikalni, oryginalni, stawiamy na niepowtarzalne walory estetyczne, inspirujemy się innymi kulturami, fascynują nas egzotyczne kraje. W efekcie oferta nasze sklepu to coś pomiędzy nowoczesnością, a etniką. Dajemy Wam przedmioty o unikalnym, niekiedy egzotycznym, charaterze. W ofercie El Decor znajdziecie meble, lustra, obrazy, lampy, zegary, wazony, rzeźby, nakrycia stołu, tace, pudełka, świeczniki, stojaki na wino i wiele innych. Szczególnie jednak, chcicelibyśmy Was zaprosić do zapoznania się z ofertą parawanów. Parawan pokojowy shoji nadający pomieszczeniu orientalny charakter oraz parawany z wypełnieniem z bambusa nadające budującą przytulną atmosferę.